

Grupa: Administrator 
Posty: 560 #83664 Od: 2008-3-18
Ilość edycji wpisu: 1 | Ja mam ten symulator od dawna i taki sobie gry śię przycinają i wogule taki sobie ,a co do gier to znajdżiesz je na
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA
. A bym był zapomniał że by wgrać gry to trzeba ściągnoć opragromowanie java i otworzyć ten symulator na komputerze przez te opragromowanie.
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA
na tej stronie znajdżiećie te opragromowanie. _________________ [url=http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp][img]http://r5.fodey.com/1fa3d205dafe44996b17400275eae531b.1.gif[/img][/url] |