| Game-boy an komorke tak jak w temce |
| Ja mam ten symulator od dawna i taki sobie gry śię przycinają i wogule taki sobie ,a co do gier to znajdżiesz je na www.emuinfo.pl . A bym był zapomniał że by wgrać gry to trzeba ściągnoć opragromowanie java i otworzyć ten symulator na komputerze przez te opragromowanie. www.java.sun.com na tej stronie znajdżiećie te opragromowanie. |