NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » APLIKACIE JAVA » SYMULATOR USZKODZEŃ

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Symulator Uszkodzeń

:PP zawaliste Nastraszylem tym Mamuske mojol ^^^
  
Czart
18.03.2008 23:01:59
poziom 5



Grupa: Administrator 

Posty: 560 #83646
Od: 2008-3-18


Ilość edycji wpisu: 1
Fajny programik a powstal on po to by wkrecac inne osoby ze uszkodzili nam telefon...kiedy ktos chce zobaczyc nasz tel dajemu mu go i wlaczamy ten ptrogram , nagle wszystko wariuje, dzwonki sie wlaczaja, ekran miga, operator sieci nosi jakas dziwna nazwe itd


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


_________________
[url=http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp][img]http://r5.fodey.com/1fa3d205dafe44996b17400275eae531b.1.gif[/img][/url]
  
Czart
18.03.2008 23:03:00
poziom 5



Grupa: Administrator 

Posty: 560 #83648
Od: 2008-3-18
Ten programik dostaje 10 albo 9 xD
_________________
[url=http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp][img]http://r5.fodey.com/1fa3d205dafe44996b17400275eae531b.1.gif[/img][/url]

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » APLIKACIE JAVA » SYMULATOR USZKODZEŃ

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny

Dziękuje za odwiedzenie forum :)