| Coś o Waszym Mieście he he co wymyslicie |
| Misto:Lublin Osiedle:Wrotków xD Nielubiani: Za dużo ich nie da rady wyminić Nie bezpieczne okolice:-Kalina -Krakowskie (czasami) -Co tu jeszcze -Czuby(GANG JAKIŚ TAM JEST BO KUMPLA SKROILI(TZN> JAKIŚ 3 OSOBOWY CHODZOŁ I KROJOL)) |