Coś o Waszym Mieście
he he co wymyslicie
Misto:Lublin
Osiedle:Wrotków xD
Nielubiani: Za dużo ich nie da rady wyminić
Nie bezpieczne okolice:-Kalina
-Krakowskie (czasami)
-Co tu jeszcze
-Czuby(GANG JAKIŚ TAM JEST BO KUMPLA SKROILI(TZN> JAKIŚ 3 OSOBOWY CHODZOŁ I KROJOL))


  PRZEJDŹ NA FORUM