Serie
Serie Sony Ericsson
Ja mam k550iwczesniej miałem sony ericssona w200 czy jakoś tak i nie narzekałem ale zależy jeszcze jak sie trafi bo może ktoś trafić na telefon który sie nie zepsuje przez 4 lata a inna osoba ten sam będzie miał na 1 rok i zależy jeszcze jak sie szanuje xD


  PRZEJDŹ NA FORUM