Serie
Serie Sony Ericsson
starsze SE ,były do D -w porównaniu do innych tel(za podobne pieniądze), bo często się psuły, ale te nowsze mają już co trzeba i są raczaej nieawaryjne.


  PRZEJDŹ NA FORUM